Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Beletekintenétek a blogomba?

Beletekintenétek a blogomba?

Figyelt kérdés

Csak most indult, egyelőre csak két bejegyzésem van. Naplóhoz hasonló, eddig két esetet tárgyaltam (és egyik sem arról szól, hogy "hú, de tetszik az a fiú"). Ha nem tetszik, kérlek, nézzétek el nekem, hogy kezdő vagyok!

[link]



2014. ápr. 5. 18:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem nagyon értem a lényeget, hogy miért íródott az első poszt meg ilyenek. Ki az a J, ki az az R, mi közük van hozzád, mi történt velük? Nem kell leírni semmi olyat, amit nem szeretnél, de így csak egy hézagos történetet és egy összezavarodott olvasót kapsz :D Ecsetelhetnéd a saját gondolataidat, meg ilyenek legalább a témához kapcsolódóan. A bögre meg miért nyerne értelmet? :D Ne haragudj ,de egy picit mintha túl művészi akarna lenni. Ezzel nincs baj, nekem is rengeteg ilyen próbálkozásom volt, de egy-két frappánsan megfogalmazott mondat, amit sokkal egyszerűbb felfogni sokkal jobban eljut a célközönséghez, mint egy bonyolult szöveg.

A téli képes poszt meg aranyos :)

Majd esetleg írj egy privátot ha kiteszel valamit, szívesen megnézném, de félő, hogy elfelejtem a nagy rohanásaimban.

2014. ápr. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A képek tetszettek, de mit értesz a háborúhangulat alatt?
2014. ápr. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!