Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Láthatja ha megnézem az Iwiw-en?

Láthatja ha megnézem az Iwiw-en?

Figyelt kérdés

Sziasztok:)

Iwiw-en most ugye a főoldalon sok mindent kiírnak(ki milyen alkalmazásba lépett be, ki kivel lett ismerős stb.)Ha én valakit megnézek Iwiw-en, akkor az illető látja azt, vagy kiírja neki, hogy megnéztem?Vagy létezik ilyen funkció az Iwiwen vagy valahol, ahol meg lehet tudni kit nézett meg, én kit néztem meg?

Bocsi ha idióta a kérdésem, csak vagy százszor megnéztem valakit, akit lehet nem kellett volna:D

Nagyon köszönöm a válaszokat:)


2009. dec. 18. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ilyen még mindig csak a myvipen van (hálistennek)
2009. dec. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jajj köszi szépen:)akkor megnyugodtam:D
2009. dec. 18. 15:15
 3/4 anonim válasza:
Nem látja,szerencsére!ez eddig csak a myvip izéje,de remélem az újítások közöt ez nem fog szerepelni.Egyébként pedig a profil szerkesztésnél be lehet állítani, hogy mi az ami megjelenhet rólad az üzifalon, és mi nem.
2009. dec. 26. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszodat:)
2009. dec. 26. 11:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!