Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan írjak fanficet?

Hogyan írjak fanficet?

Figyelt kérdés
Rengeteg ötletem van, de valahogy nem tudom összerakni őket, h egy teljes sztorit alkossanak. Még rengeteg kérdésem lenne. Némelyik esetleg jelentéktelen, de szeretném ha eredményes lenne az első munkám. Lehet maximalista vagyok, de ez sokat jelent nekem. Szóval, ha van vki aki ért ehhez és persze szintén ír és ellátna engem a segítségével, azt nagyon meghálálnám.

2014. márc. 21. 19:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Írd le a rengeteg ötletedet egy füzetbe. Akkor nem vész el. Aztán, ha van időd, rendszerezd őket, gondold végig, hogy honnan hová akarsz kilyukadni.
2014. márc. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én perpillanat nem írok, de most meglestem és 400 körül vannak csak az elmentett fanficek amiket olvastam- és csak a jókat mentem el. Szóval mondhatni, hogy értek hozzá.

A legjobb tanács tényleg leírni minden ötletet, akármilyen butuskának tűnik :) Meg azt tanácsolnám, hogy kezdd kis one-shotok írásával, 1000-2000 szó, megadod, milyen AU (High School, Real life, Supernatural, stb) és nem kell nagy ügyet csinálni belőle, egy aranyos kis estét leírsz a párosodnak vagy egy kis szösszenetet. Majd később, amikor már van elég tapasztalatod hozzáláthatsz egy többfejezetes műhöz, de elsőnek nem ajánlanám.

Először döntsd el, ki(k) a főszereplő(k) és meddig mész el, szóval milyen besorolás lesz. Aztán az alapsztorit, milyen szám-személyben lesz, stb.

2014. márc. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!