Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek jó ez a tumblr?

Szerintetek jó ez a tumblr?

Figyelt kérdés
link: [link] :)

2014. márc. 18. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Olyan tipikus tizenéves lány által készített tumblr. Szóval jah, gondolom jó. Nem én vagyok a célközönség, szóval sokat nem tudok hozzá fűzni.
2014. márc. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Persze, a Tumblr nagyon jó hely arra, hogy kifejezd az érzéseid, nem ítélnek el, satöbbi-satöbbi. De személyes véleményem szerint, amit ne vegyél magadra, és nem piszkálódásból írom, én nem szeretem a pro-self harm posztokat/blogokat. Sajnálom, ha ilyen problémáid vannak és nem ítéllek el, de van, akinek nagyon rossz ilyeneket látnia, éppen le akarna állni vagy elhessegetni ezeket a gondolatokat. Neked se tesz jót, ha ilyeneket posztolgatsz nap mint nap, gyógyszereket, felszabdalt karokat. A mentális betegségek amúgy is túl vannak romantizálva, nem szép dolgok, amik egy fekete fehér képre illenek. Sok ilyen blog tulajdonosát beszéltem már le öngyilkosságról, azóta már rendejöttek és egyre csak látom a posztjaikat, hogy "One year clen from self harm:)" ami nagyon szép, az egyik legjobb érzés, amikor látod, hogy rendbejön valaki.

Eleget olvastam a mentális betegségekről, hogy "megértsem" őket, tehát megint mondom, nem ítéllek el, ha szeretnél beszélgetni írj nyugodtan. De nem mondhatom, hogy jó a blogod, vagy tetszik, amikor a fele szerelmes idézet, a másik fele pedig egy olyan dolog, aminek nem kéne ekkora szerepet elfoglalnia senki életében. Mindenki máshogy dolgozza fel a különböző dolgokat, de sajnos manapság egyre csak azt látni, hogy elfogadottabb utálni mint szeretni magad, én is így gondolkodtam, de egy kis akarattal meg lehet változtatni a gondolkodásod, ne mondd, hogy nem szeretnél boldogabb lenni.

az jó pont, hogy nem automatikus a zenelejátszód :)


Tényleg nem szerettelek volna megbántani vagy akármi, azt posztolsz amit jól esik, csak szeretném, hogy mindenki boldognak érezze magát, akármennyire gyerekes gondolkodás.

2014. márc. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előző: Te egy nagyszerű ember vagy
2014. márc. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azta, köszönöm szépen :)
2014. márc. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!