Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Lehet hogy feltört...

Mit tegyek? Lehet hogy feltörték a myvipemet ( csak egyetlen dolgot változott rajta)

Figyelt kérdés
felregiztem a myvip randira és raktam fel magamról egy képet, de másnapra mikor megnéztem az adatlapomatmár nem az én képem volt kirakva amit én választottam, hanem egy másik lány képe volt kirakva akit ráadásul ismerek is!!! Mi a véleményetek? Feltörték, vagy ez lehet akár a rendszer hibája is vagy más hiba?
2009. dec. 15. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy feltörték, de változtass jelszót, meg talán email-t is (vagy email-en jelszót), aztán kész.

Vagy "regizz" új felhasználót.

2009. dec. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha csak pár napja vagy fent akkor töröld a régi és csinálj ujat más felh. névvel és jelszoval.
2009. dec. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a 2. vagyok. elnéztem. ne törölj mert akkor minden megszünik. változztass jelszót és cseréld le a hibás képet.
2009. dec. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már megváltoztattam a jelszavamat is meg minden, lecseréltem a képet! Am. szerintem sem törték fel mert akkor tuti hogy más sokkal durvább dolgokat is csináltak volna...de majd infarktust kaptam amikor megláttam hogy egyik ismerősöm képe van fent az enyém helyett!!!És azt TUTI hogy nem én voltám( mért csinálnék ilyet?) Am. kösz a választ...ha van még valakinek ötlete ezzel kapcsolatban akkor irjon bátran mert még mosst is parázok hogy ki vagy mi és miért csinálhatta ezt??!!!
2009. dec. 16. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!