Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan "hívassam meg" magamat...

Hogyan "hívassam meg" magamat egy olyan igazi házibuliba?

Figyelt kérdés
19 (lassan 20) éves lány vagyok, de még sosem voltam házibuliban, nagyon szeretnék már végre elmenni! Viszont elég zárkózott vagyok, néhány barátom van csak (akik hasonló beállítottságúak, mint én) haverjaim nincsenek, valahogy nem vagyok szimpi az embereknek. Valami esélyem van?
2009. dec. 14. 23:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Amerikai pite? Te vagy a trombitás lány szerep?:D

Csinálj te házibulit.

2009. dec. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már régen csináltam volna, de egy 40 négymózetméteres panellakás erre alkalmatlan sajnos :(
2009. dec. 14. 23:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor rendezzetek másnál,más barátnődnél,ahol nagyobb a hely és hívjatok másokat is a suliból
2009. dec. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Próbálj meg barátkozni a házibulirendezős társasággal. Nem nehéz, de szépen lassan biztos befogadnak ha találsz köztük olyanokat akikkel jól kijössz ;)

Vagypedig a "rendezzetek ti bulit" is egy jó ötlet!

2009. dec. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vannak olyan társaságok, akik meg szeretnek és tudnak is házibulikat szervezni (nagy kéró van, szülők elmennek a hétvégére), de csak fiúk, és pont a lányok hiányoznak egy jó partihoz. Mi is így voltunk évekkel ezelőtt (most már a legtöbben megnősültek, úgyhogy ennek az időszaknak vége sajnos :( ), és mindig nagyon örültünk, ha valahogyan sikerült lelkes lányokat meghívni, akik szerettek beszélgetni, táncolgatni, meg akár ismerkedni is lehetett velük. Szerintem próbáljatok hirdetni a neten (iwiw-en), vagy puhatolózni tágabb ismeretségi körben. Jön a Szilveszter, vannak szülinapok, ha pesti, vagy nagyvárosi vagy, akkor szinte minden hétvégén akad valami valahol...
2009. dec. 15. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!