Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Vízipipa! Mi a véleményetek...

Vízipipa! Mi a véleményetek erről az összeállításról?

Figyelt kérdés

életemben először szeretném kipróbálni a vízipipát és fogalmam sincs az egészről... ezért utána néztem a neten és erre jutottam: [link] [link] [link] [link]


szerintetek???

bár valószínűleg a szüleim úgysem engedik... :) 14/L



2014. márc. 11. 15:06
 1/2 anonim ***** válasza:
én 9 évesen probáltam ki de ez a cucc szar normálisat vegyél [link]
2014. márc. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 without ***** válasza:
jó össze állítás, és maga a webáruház is jó döntés, az aladin elég jó márka és még többé kevésbé pénztárca barát is, én az amira termék családot fogom megcélozni az kicsit nagyobb több helyen is utána néztem és nagyon pozitív véleménnyel vannak az aladin pipákról, viszont ha már innen rendelsz és hosszútávra tervezed a pipázást már pedig ha aladint veszel akkor azért csak komoly lehet az elhatározásod akkor érdemes lenne Bamboocha vagy coco-coal szenet venned mert ezek nem öngyulladós természetes szenek tovább tart a begyújtásuk de kevésbé ártalmasak az egészségedre és kevesebbet is hamuznak mint az öngyulladós szenek, az ásványt én nem ajánlom a helyedbe az egy tömésre elegendő steamaze-t venném és ha bejön akkor vehetsz többet is de szerintem dohánnyal az igazi, hát igen az a fránya szülők csak a legjobbat akarják nekünk most szólj hozzá :) mond meg nekik hogy a vizipipázás a dohányzás legkevésbé ártalmasabb módja mert minél nagyobb a pipa annál hosszabb a csőrendszere amiben a káros anyagok lerakódnak az ásványt azért részesítik előnyben a dohánnyal szemben mert nem tartalmaz nikotint és az ásvány nem tud nem szenesedik így nem is fog kátrányt juttatni a szervezetbe a dohány ha elhasználódott akkor egy kis kátrányt tartalmaz ezenkívül mint említettem a természetes szenek nincsenek átitatva gyújtó folyadékkal így szintén kíméletesebbek, és ha még ez sem elég nekik akkor a shopban lehet kapni szűrőket is amik még több káros anyagot kötnek le: [link] és még országunk elismert toxikológusának a véleményét is megmutathatod a szüleidnek hogy hogyan vélekedik a vizipipáról, de én azt javaslom neked hogy várj még kb 2-3 évet
2014. márc. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!