Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Blogkészítés? Hogyan? Csak...

Blogkészítés? Hogyan? Csak hozzá értő emberek véleménye érdekel!

Figyelt kérdés

Sziasztok. Szeretnék elkészíteni egy blogot. De először is nem lenne rossz, ha tudnám is mi ez pontosan! :D A divatról, szépségápolásról lenne szó, mert sajnos nagyon sok ember nincsen tisztába nagyon fontos dolgokkal a témában. Na, de ez most nem is lényeg, valaki, aki ért hozzá (van tapasztalata és blogja természetesen) eltudná nekem mondani, hogy:

1. mi a blog lényege?

2. melyik a legjobb blog, ahova ingyen regisztrálhatok?

(blog.hu-ról vélemény??)

3. hogyan alakíthatom a design-ét?

4. mik az elsődleges és fontos lépések?

5. hogyan lehet sikeres és nézett?


Nagyjából ennyi, nem lehet mindenki penge az ilyenekből, bár én némi valót még konyítok is hozzá. Köszi szépen előre is! :)


2014. febr. 19. 17:21
 1/2 anonim válasza:
Én tudnám ajánlani a webnode-ot. Ott személyre szabhatod a blogodat.
2014. febr. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy, és nem túl nehéz. Én is ajánlom a WEBNODE-t. Az elején feljönnek kis ablakocskák és ott mutatja, hogy hol mit tudsz csinálni. Ha gondolod Facebookon is hirdetheted.
2014. febr. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!