Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ha kicsit beszari vagyok...

Ha kicsit beszari vagyok akkor nem éri meg elmenni a Budapesti Vidámparkba? :D

Figyelt kérdés
2009. dec. 6. 16:12
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Nem. A babajátékokra bizonyos kor felett már nem engednek.
2009. dec. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

köszixD

azért nem vagyok annyira h babajátékokra kelljen felülnöm:Dcsak mindig attól félek h kiesek.főleg ha fejjel lefelé vagyok

2009. dec. 6. 16:19
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Énis ilyen voltam :D Aztán egyszer a baráti társaságom elrángatott(hallod gyere már mivan félsz b*zivagy?)így nagy nehezen de elmentem,és mindenre fel kellett üljek.addig féltem mindentől,utána imádtam és mindenre 3x 4x ültem fel :D a repülő cirkuszt viszont messze el kell kerülni aki fél :D
2009. dec. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Engem is elrángattak, felültettek mindenre. Nem bántam meg, bár a gyomrom párszor erősen forgott :) Szóval menj, próbálj ki mindent!
2009. dec. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A Francokat nem! Barátnőm is ilyen volt. Mikor mentünk akkor aztmondta, hogy ő nem ül fel semmire, csak ahol a saját lábán van xD Aztán sikerült felcsalnom szinte mindenhova. Mikor mentünk haza akkor Mondta hogy nagyon élvezte és hülye lett volna kihagyni ;) Hajrááá.

Ha tényleg nem megy akkor is vannak ott még más dolgok is. Pl. hullámvasút -> elég laza, tükörútvesztő, elvarázsolt kastély, külömböző minijátékok.A belépő kicsit húzós összeg, dehát azért szerintem megéri... Tehát sok szerencsét. xD

2009. dec. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszönöm:]

a belépő 4000ft nem?

2009. dec. 13. 10:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Megéri a 4ezer!ugyse minen nap mész oda
2009. dec. 13. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Megéri :) 4700Ft.!


Ülj fel mindenre és élvezd,semmi bajod nem lessz tőle,may jól érzed magad :) Vegyél magadba annyi erőt :P

2010. márc. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!