Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Facebookon hogyan es hol kell...

Facebookon hogyan es hol kell azt beallitani, hogy csak az ismeroseim tudjak megnezni a kepeimet? Az idegenek ne lassanak rolam semmilyen informaciot?

Figyelt kérdés

2014. jan. 26. 02:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az albumoknál be lehet állítani, hogy nyilvános legyen vagy csak ismerősök láthatják. Az album előnézeti képénél a bal alsó sarokban lehet legördíteni a menüt.
2014. jan. 26. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Koszonom, es az idovonalat ? Azt hogy kell ? Meg azt, hogy a nevjegyzek ?
2014. jan. 26. 02:12
 3/13 A kérdező kommentje:
Es az albumokat hogy lehet be allitani ?
2014. jan. 26. 02:13
 4/13 anonim ***** válasza:
Az adatvédelmi beállításoknál. A felső sorban a kezdőlap menüpont mellet van egy "kis lakat", ott tudod ezeket beállítani. Ott van egy "Ki láthatja a dolgaimat" menüpont, ott értelemszerűen tudod ezeket állítgatni.
2014. jan. 26. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Megvan koszonom. Es a kepeket ? Azt nem ertem
2014. jan. 26. 02:20
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát ahogy az elején írtam. Rálépsz a saját idővonaladra, majd fényképek, ott albumok és ott az album előnézeti képénél a jobb alsó sarokban vagy egy kis "földgömb van , vagy "emberek", ha "földgömb" van akkor az az album nyilvános. Ha arra rákattintasz, akkor át tudod állítani, arra, hogy "ismerősök". Most így hirtelen ennél érthetőbben nem tudom leírni.
2014. jan. 26. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A borító és profilképedet, nem tudod átállítani nyilvánosról, az mindenki számára publikus.
2014. jan. 26. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igen latom, nalam az van, hogy nem tudok ra kattintani. Egy olyan kerek akarmi van
2014. jan. 26. 02:42
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha csak simán ráviszed az egeret a jelre, nem ír ki semmit?
2014. jan. 26. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
De igen, azt, hogy ezt mindenki lathatja. De nem tudom allitani, hogy az albumot ki lassa :(
2014. jan. 26. 02:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!