Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Aki ismeri és most is játsza...

Aki ismeri és most is játsza a Farmerama nevű játékot. Tudna válaszolni pár kérdésemre?

Figyelt kérdés

Először is nem értem mik azok a szobrocskák a Bahamara szigeten, hogy lehet azpokat a szobrokat megszerezni?

Hogy lehet megnézni a városban egy filmet? Mikor adják ezeket a filmeket?



2014. jan. 25. 16:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Azok a szobrocskák úgy működnek, hogy minden szigeten való szintlépéskor kapsz 5 arany banánt, és azokat beválthatod a szobrokra. Így szerezhetsz egyre többféle növényt, állatot, fát. A filmet pontosan én se tudom, hogy működik, én eddig 1x tudtam megnézni (akkor egy reklám volt) és szerintem elég ritkán is van. De erre én is kíváncsi lennék. Ui. Nem írnád meg a nevedet privátban? Kéne szomszéd a 2. profilomhoz. :)
2014. jan. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

A film a városban van, ahol vetítenek arra kell rámenni. Nem sokszor, de néha van film, ezek mindig reklámok. Egy reklám megnézése után kapsz 15 mozipontot, amit utána beválthatsz jutalmakra.

2014. júl. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!