Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A filmek, zenék és játékok...

A filmek, zenék és játékok miért vannak tele okkultista-sátánista szimbólumokkal?

Figyelt kérdés
Pl: mindent látó szem a piramisban, pentagramma...stb
2014. jan. 24. 18:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Heló!


Miért lenne mindegyik tele? Én olyan játákon kívül, amelynek ezen komponensek nem lennének fontos részei, nem láttam sehol. Filmeknél sem figyeltem fel rá, zenénél meg aztán elképzelni sem tudom, hogy hogyan jelenne meg egy jelkép, ha nem mondják ki, vagy nem írják félreérthetetlenül körül...

2014. jan. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Most soroljak fel több száz zeneszámot, amiben nincs, több tucat játékcímet, amiben nincs, vagy filmet?


Egy dolgot tehetsz, krédezd meg a ksézítőket. Viszont nagyon divatosak az összeeskövések, különböző bűnös elméetek gyártása manapság. Miért szerepel mondjuk egy fantasyban egy olyan ábra, ami köthető xy dologhoz? Mert mondjuk tetszett nekik, és betették. És ezernyi ok lehet még.


És végezetül, a pentagram nem a gonosz, a sátán xy dolog szimbóluma. Amit te kerestél, az a pentákulum (de hát persze lényegtelen ezeknek utánanézni :))


Továbbá, számtalan szimbólumot a sátánisták és egyéb gyülekezetek előtt akár évezredekkel is használtak, de ennek se kell ám utánanézni.

2014. jan. 24. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!