Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » David Tennant miért távozik a...

David Tennant miért távozik a Doctor Who sorozatból? Milyen más filmjei/sorozatai vannak?

Figyelt kérdés
2014. jan. 5. 12:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem távozik. Már távozott néhány éve. Úgy emlékszem azt mondta,h túlságosan megszerette a szerepét és ha tovább marad, akk nem tudna tőle elszakadni a jövőben.
2014. jan. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi.Véletlenül rosszul írtam úgy értettem távozott.
2014. jan. 5. 13:07
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul tudja az első. Pont, hogy már túlságosan munkának érezte a szerepét, pedig kezdetben szeretetből csinálta.
2014. jan. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet nemtom, akk kevertem vkivel.
2014. jan. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Palotás Imre ***** válasza:
100%

"Milyen más filmjei vannak?": Én egyet ajánlok feltétlenül. Sheree Folkson rendezésében a Casanova c. filmet. Óriásit alakít az ifjú Casanova szerepében (mellette pedig Peter O'Toole az öreg Casanova).


Maga a film is zseniális. Meg merem kockáztatni, hogy legalábbis egyenértékű Fellini Casanovájával.

2014. jan. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:)Van ötleted hol tudnám megnézni online vagy letölteni?
2014. jan. 6. 16:28
 7/7 Palotás Imre ***** válasza:

Ha rajta vagy az ncore(pont)cc oldalon, akkor megtalálod. 2010-ben valaki feltöltötte. (Ott az összes többi azonos című nem ez a változat) (a pontot azért írom szövegesen, mert a rendszer nem engedi át a linket)

Ha pedig ez nincs, akkor iratkozz fel a filmkatalogus(pont)hu oldalra, add meg az adóidat, és kérd a film figyelését. Amikor adja valamelyik adód, akkor kapsz egy figyelmeztető emailt.


Off: Vigyázz, ha nem ismered az ncore(pont)cc-t, akkor tudjad, hogy bejutni csak meghívóval lehet. Azt viszont csak ismerősön keresztül, tudniillik az illetőnek felelősséget kell vállalnia, hogy betartod a szabályokat (elsősorban a seedelést). Más úton ne keress csatlakozási lehetőséget. Sokan árulnak pénzért hamis meghívókat, vagy reklámoznak hasonló nevű oldalakat. Arra figyelj, hogy a domain kiterjesztés nem .com, nem .hu, hanem kizárólag .cc


más: Remélem nem tekinted reklámnak a filmkatalógus oldalról írtakat. Csak felhasználója vagyok néhány éve, és tényleg nagyon jó.

2014. jan. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!