Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ki milyen cuccokat visz...

Ki milyen cuccokat visz szilveszterre és hány napra? :D

Figyelt kérdés
2013. dec. 29. 23:31
 1/2 anonim válasza:
Mivel én páromhoz megyek házibuliba, beszereztem, viszek egy-két dolgot. Igaz, hogy leszünk páran, és mindenki visz valamit, de persze ilyenkor mindig jön nálam, a ,,bebiztosítom magam" szindróma, vagyis viszek egy halom ezt-azt magammal, mintha csak én lennék a házigazda.:D (Mondjuk úgy, hogy szinte így is van, mivel szinte ott élek) Mindjárt neki is állok pizzástekercseket gyártani, aztán megcsillogtatom a hidegtálkészítési tehetségemet.:D Aztán viszek több üveg pezsit, Sangria-t, üdítőt, rágnivalót. Én ,,csak" ennyit viszek, de a helyszínen már van: vodka, Blue curacao, kókuszlikőr, sárgadinnyelikőr, Angelli likőrök, többféle bor (meggybor is),sör, fehér rum, házipálinka-(ami engem nem igazán érint, mert nem szeretem) stb...Nem fogunk szomjan halni. Ételekben sem leszünk híján: Hidegtálak,sok apró falat, sültek saláták...:D ,,Csak" ennyi. Nálunk ugyan már ma kezdődik a hangolódás, az esti iszogatás-társasozás képében, egy kis előszilveszter...:D BUÉK!
2013. dec. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

búék

1 nap (biztos maradni fog még)

rum, 2 vodka, 2 sangria, 2 tojás-1kávélikőr

+fanta, kóla, pezsi

ezt nem viszem, hanem vettük mind.


Te?

2013. dec. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!