Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » 14-15 éveseket beengednek...

14-15 éveseket beengednek Studioba ill. White Angelbe?

Figyelt kérdés
2009. nov. 27. 17:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
egy város név segítene. amúgy kérdezz inkább ismerőst, van nálunk 2 szórakozóhely, mindkettő 18-as korhatár, az egyikbe mindenkit beengednek (még 13 éveseket is:P), a másikba múltkor engem sem akartak beengedni (17 és fél vagyok), pedig két 18 éven felülivel voltam.
2009. nov. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Milyen város név kedves első??? A Studio Budapesten van és hát nem hinném hogy egy 14 évest beengednek.
2009. nov. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
kedves másodoik! nálunk is van Studio:) egy másik megyeszékhelyi
2009. nov. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A pestire gondoltam. Mert pl. múltkor egy kiscsaj a 14. szülinapját ünnepelte Studioban. Na most vagy hazudott vagy nemtudom, de mindenki tökre előadja h 16 éven aluliakat nem engednek be.. Én 16 vagyok és hiába mutattam meg a személyim nem mehettem be...:"/ így az egész Studios bulit lefújtok haverokkal és átmentünk Morrison's ba :"/
2009. nov. 27. 20:17
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Én is 15 éves vagyok, és már egy éve járok whiteangelbe és studioba felváltva:D nem igazán engednek be 15nél fiatalabbakat. én is nagyon ki szoktam öltözni meg sminkelni magam hogy többnek látszódjak:) remélem segíthettem:)
2009. nov. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
elvileg 18as. de volt osztálytársam 15 éves és lazán oda jár:D
2009. dec. 7. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
9%

eltudom képzelni, hogy hogy kiöltöztél kedves előttem író... nem is néztek qvának.... -.-"

kérdezőnek: nálunk beengedik a kicsiket is (12-3) sztem ez attól függ, hogy mennyire akarnak ellenőrizni. Próbáld meg még1 szer, hátha beengednek

2009. dec. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Alapvetően nem engedhetnék be a 18 év alattiakat,de ha vagy olyan szerencsés,hogy fiú létedre többnek látszol,nem kérnek személyit. Lányok pedig mindig könnyebben bejutnak,szinte akárhány évesek. Bár én nem hiszem,hogy 14-15 évesen ott érdemes szórakozni...
2010. jan. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nem nagyon engednek be...:S attól függ h nézel ki és persze a ruha pl whiteba nem számít a kor az a lényeg h a stylist (Rezső)jóváhagya ha neki nem tetszik a ruhád akkor mutatja a biztiknek és ők kérnek egyből személyit
2010. jan. 22. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én 17 vagyok,nem egy érett személyeiség,csak jók a cuccaim,személyit sose kérnek,de sztem nem csak tőle,mikor én bemegyek általában senkitől
2010. ápr. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!