Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Paint tool sai-ban, ha rajzolo...

Paint tool sai-ban, ha rajzolok valamit, és kimásolom, hogy tudom megfordítani?

Figyelt kérdés
Bocsánat az érthetetlen megfogalmazásért, csak nem tudom jobban megmagyarázni. Tulajdonképpen arra gondoltam, ha van egy kijelölt elemem, és azt szeretném megfordítani, akkor mit tudok csinálni? Hogyan tudom megcsinálni?

2013. dec. 23. 14:49
 1/3 anonim válasza:
Azt hiszem értem mire gondolsz :) Ha kijelölted amit szeretnél, menj a "szaggatott négyzetre" és ott klikkelj a "Flip horizontally"-ra :D Remélem tudtam segíteni ^^
2013. dec. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Bocsika, hogy offolok, de hogyan kell másolni valamit? Úgy értem, hogy például lusta vagyok a másik szemet megrajzolni.
2013. dec. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Első: Nagyon szépen köszönöm :) Azt hiszem életem nagy rejtelmét megoldottad! Köszönöm, nagyon!

Második: Kijelölöd, amit szeretnél másolni, és a fölső menüpontoknál kiválasztod az 'Edit' pontot, azon belül pedig a copy, és utána a pedig a 'paste' pontokat. Utána megkeresed, hogy melyik layeren van, és azt ott tudod mozgatni. De lehet hogy nem így kell, és ez így hülyeség, csak én így szoktam, és eddig bevált. :) Köszönöm a segítséget, és remélem segítettem!

2014. jan. 7. 14:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!