Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ki megy a 2014-es Ultra Music...

Ki megy a 2014-es Ultra Music Festivalra Miamiba? Volt mar valaki, mi a velemenyetek? Mit takar a VIP jegy?

Figyelt kérdés
2013. dec. 4. 14:22
 1/2 anonim ***** válasza:

De elmennék, de sajnos még csak 16 vagyok. És elég drága is ha a szállást és a repjegyet is beleszámítod.

Akkor már Tomorrowland olcsóbban kijön és szerintem az is van olyan jó. Habár azon sem voltam még nem meglepő módon.

De videók alapján fantasztikus lehet, ha van rá pénzed akkor mindenképpen menj ki.

Meg ha már ott vagy ott van Miami is. Maga a város is hatalmas hely, voltam már ott :)

2013. dec. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én az fesztiválra nem hiszem, hogy megyek, de Miami az eddigi favoritom az összes nyaraló hely közül, ahol voltam. Már csak azért megéri elmenni. :)
2013. dec. 24. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!