Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan kell kötni?

Hogyan kell kötni?

Figyelt kérdés
kötni szeretnék, eddik még nem csináltam, de ahogy videókat nézegettem nem tűnik bonyolultnak. Sálat szeretnék kötni. Viszont a sima és fordított lényegével nem vagyok tisztában. Egy sálat nem lehet csak sima kötéssel megkötni? Kell bele a fordított is? És színt hogyan váltok? Ha mondjuk 10 cm-enként szeretnék színt váltani. Erről légyszíves videót linkeljetek ha tudtok. Köszönöm!

2013. nov. 30. 10:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez nyelvtudástól is függ, ha az angol megy, javaslom az ottani videókat, néha jobbak, mint a hasonló magyar videók.

Lehet csak simával, ez lesz a lustakötés. A sima- vagy harisnyakötés az egy sor sima, egy sor fordított. Első munkának lustakötéssel készített sál tökéletes (a szélén sem kell szórakozni, hogy most lekötött vagy leemelt szem, hogy mutat szebben).

A színváltásokról ezt nézd meg:

http://www.youtube.com/watch?v=TjnH93XtCKA

Igaz, itt harisnyakötőtűvel készíti és sor közepén vált, a szélén hasonlóan kell (felveszed az új színű fonalat és azzal kötsz tovább).

2013. dec. 1. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszodat :)
2013. dec. 1. 08:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!