Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Láttam egy videót, amiben...

Láttam egy videót, amiben arról beszélnek, hogy jövőre nem akarják beengedni a csúnya lányokat a Balaton Sound-ra. Ez igaz? :O És mégis ki dönti el, hogy szép vagy csúnya

Figyelt kérdés

2013. nov. 23. 14:16
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsi, lemaradt az utolsó kérdőjel.
2013. nov. 23. 14:25
 2/8 anonim válasza:
Szerintem marhaság! Ezzel a döntéssel csak lejáratnák magukat. Meg aztán a csúnya lányok is vesznek jegyet, fogyasztanak ételt italt. És a biznisznek árt, ha kevesebb a fizető vendég. De már hogy felhozták ezt a témát is jelzi, hogy sokan negatívan állnak a csúnya emberekhez. Aztán meg papolnak itt, hogy csak a belső számít. De úgy tűnik csak a szép embereknek vannak jó belső tulajdonságaik. A rondák mind gonosz elfajzott korcsok.
2013. nov. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát én is nagyon remélem, hogy csak hülyeség! Ahogyan írtad, nekik sem érné meg... Az meg a másik, hogy a belső már nem is számít... bár az ilyen helyekre (mondom ezt úgy, hogy rám nem vonatkozik, és nagyon szeretnék menni) sokan csak dugni járnak... Na meg ez mért nem vonatkozik a fiúkra? Mért csak a lányokra? -.-
2013. nov. 24. 18:17
 4/8 anonim válasza:
Elmondok neked egy üzleti fogást. Felkapottabb szórakozóhelyeken, ahol kell belépőt fizetni. Szoktak olyan akciókat csinálni, hogy a fiú nélkül érkező szép lányoknak nem kell belépőt fizetni. A trükk egyszerű. Ha egy csinos lány egyedül érkezik, akkor egy csomó fiű udvarolni fog neki. És rendelik majd a sok italt, hogy leitassák. Ezáltal növelik a forgalmat. A másik aspektusa a dolgoknak. Ha elterjed a hír, hogy egy bizonyos helyre sok szingli csinos lány szokott járni, akkor odavonzza a pasikat is. Akik majd fizetnek. Minden a pénzről szól!
2013. nov. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jó, de akkor mégis ki dönti el, hogy valaki szép vagy sem?
2013. nov. 25. 14:09
 6/8 anonim válasza:
Pl. a biztonsági, aki az ajtóban áll.
2013. nov. 26. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát az k**rva jó... :/
2013. nov. 26. 08:15
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez mekkora kamu. De mondjuk az mekkora ostoba aki egy ilyet elhisz. Miert pont a csunya csajokat nem engedik be? A csúny sracokat sem kellene beengedni. Haha...

Szoval ha ez igaz lenne akkor ez lenne a vilag legsúlyosabb diszkriminációja! Az embereket nem lehet megkülönböztetni külső vagy belső vagy szexualis beállítottság vagy vallás vagy bőrszín alapjan! A vilag legnagyobb diszkriminációs perét kapná a Balaton Sound ha ez igaz lenne!

2013. dec. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!