Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » 2013-ra be lettek tiltva a...

Janiakemény:D kérdése:

2013-ra be lettek tiltva a vetőcsöves tűzijátékok?

Figyelt kérdés
Csak mert ez volt a kedvenc fajtám és azokon az oldalakon ahol tavaly néztem,mostanában sehol nem találok ilyeneket...

2013. nov. 22. 19:03
 1/4 anonim válasza:
Igen, át helyezték a 4.pirotechnikai osztályba.
2013. nov. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát, tavaly szilveszter előtt a Pyropont már írta, hogy nem árusít, ennek ellenére a többi márkában láttam vetőcsöveseket.
2013. dec. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja még valami: Beszéltem egy pyrotechnikussal és azt mondta, hogy csak a 100 mm feletti bomba tartozik a IV-hez.
2013. dec. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 jackson666 ***** válasza:
100%
tiszta szégyen ez az ország... komolyan már csak tortagyertyát lehet használni meg csillagszorót szilveszterkor érdekes én régebben mikor engedélyezett volt a petárda és nem sima zöld hanem la bomba meg megatresk-et használtam 100 asával dobáltuk és senkinek semmi baja nem lett csak normálisan kell használni a sok hülye kölykök miatt van ez meg a részegesek miatt mert egymás nyakába meg házába dobálják a petárdát meg a vetőcsövest rpg 7 esnek gondolják és egymást lövöldözik vele egész európába csak a magyaroknál van ez szlovákiába és olaszoknál szószerint dinamitokkal dobáloznak és ott nemtiltják be....sok vén nyugdijas károg...na meg direkt módon van ez behozva hogy tudják beszedni a pénzt mert iylenkor összejön egy pár millió a büntetésekből...
2013. dec. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!