Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért "gáz", ha egy fiatalnak...

Miért "gáz", ha egy fiatalnak írói hajlamai vannak?

Figyelt kérdés

Miért baj, ha egy fiatal szeret írni? Ha alkohol és cigi helyett is inkább a fantáziáját éli ki? Unalmas attól egy ember, hogy kihagyja a káros élvezeteket, nem bulizik, hanem inkább ontja a sorokat? Miért baj, ha írok?


16/F



2013. nov. 21. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Semmi baj. A következő a baj:


- Két bekezdés után már a nagyközönség elé akarja tárni az új "regényét".

- Ráadásul szörnyű helyesírással.

- Az első oldal után máris kiadót keres.


Ha otthon, magában ír, valamint a vackával nem zavar másokat, akkor oké csinálja nyugodtan! De ha a gyakorikérdéseket szemeteli tele az igénytelen hülyeségével, az igenis baj!

2013. nov. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy gáz?
2013. nov. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Miért lenne gáz?! ...és kinek baj? ...talán érdemesebb lenne olyanok társaságát keresned, akik hasonló beállítottságúak, és nem azokra fókuszálni, akik visszavetnek téged a szellemi alkotókészségedben.

Sok sikert a munkádhoz! :)


38/N

2013. nov. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Deggial, a felsoroltakban szereplők szerencsére már nem igazak rám, habár tény, hogy kisgyerekként én is mindig nagy dobra vertem egy-egy tutyi-mutyi kis történetem írását...

--

Második hozzászóló, ez az ismerősi körömre jellemző legfőképp, de ezek szerint csak én vagyok rossz környezetben.

--

Harmadik hozzászóló, köszönöm a lelkesítő választ! Megfogadom a tanácsát, és jobban körül fogok nézni a környezetemben.

2013. nov. 21. 17:57
 5/5 anonim válasza:

Szerintem egyáltalán nem gáz! Én is szoktam írni, már a harmadik "kötetnél" tartok az én kis történetemben, mondjuk az első hozzászólásban leírtak egyáltalán nem jellemzőek rám, viszont én odaszoktam nyomni a barátaim orra alá, hogy olvassák el. Azóta ők is írogatnak ezt-azt, kisebb történeteket, úgy tűnik, inspiráltam őket. :)

Több, mint valószínű, hogy rossz társaságban vagy.


L/17

2013. dec. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!