Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szeretnék venni egy iphone...

Szeretnék venni egy iphone 4s-t, inkább vegyek 5-öst vagy nem éri meg?

Figyelt kérdés
nézegettem összehasonlító videókat de ha jól értettem meg akkor csak a színek jobbak és gyorsabb

2013. nov. 10. 18:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Gyorsabb, mert azt már az iOS 7re optimalizálták. Ha a 4s-en még 6os van, akkor csak árnyalatnyival lesz lassabb. Azt hagyd is meg rajta!

5-ös - tehát egy hangyányit gyorsabb, élesebb a kamerája, gyorsabbak az App-ok, stb, de én erre azt szoktam mondani, hogy ez az igazi "vájtfülüeknek" számít. Ha nem vagy maximalista, tökéletesen meg leszel elégedve a 4s-el is. (nekem is az van, próbáltam már az 5öst is, de nincsenek álmatlan éjszakáim mert nem 5ösöm van.) Vagyis ne olyan léptékre gondolj, mint mondjuk egy Nokia 6610 és egy Lumia között van. És szerintem formára a 4S sokkal jobb, szebb, bár ez az én véleményem.

De végsö soron Neked kell döntened, Te fogod napi szinten használni.

2013. nov. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi :) szerintem maradok a 4s nél
2013. nov. 13. 17:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!