Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Crossman 357-es légpisztoly,...

Crossman 357-es légpisztoly, mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Egy elég régi darab, nemrég találtam nagybácsimnál, már jó ideje nem volt használva. Pár dolog nem működött rajta (pl a forgótár) de azokat sikerült megjavítanom, viszont amikor bele akartam rakni a CO2 patront akkor a gáz kifújódott... megnéztem róla videót is hogyan kell, és úgy csináltam de mégis mid2 próbálkozáskor kifújódott. Lehet hogy valami lék van rakja, vagy hiányzik vmi tömítés? Mi lehet az oka, és hogyan csinálhatnám meg?
2013. nov. 1. 21:30
 1/1 anonim válasza:
Szia! Több mint valószinpü ,hogy a tömités ereszt a crosman 357 es légpisztolyoknál ,ez általában gyakori probléma.Tömitést szerintem külföldi oldalakon nézd meg mert én is kerestem ,vagy próbáld meg valamivel orvosolni.
2013. dec. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!