Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy tanultál meg sárkányt...

Hogy tanultál meg sárkányt rajzolni? Nem gagyit! Rendes, normálisat. :-?

Figyelt kérdés
2009. nov. 14. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én szoktam szörnyeket(köztük sárkányokat is)rajzolni,de nemtom hogy tanultam meg,kicsi koromtól jól rajzoltam...

Egyébként sok Jurassic Parkot,meg természetfilmet néztem :D ,talán onnan láttam és próbáltam utánozni...

2009. nov. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kerestem sárkányos képeket és lerajzoltam őket.
2009. nov. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Miért? Megtanultam? Nebasssz... :O
2009. nov. 23. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

utolsónak


nem igaz, hogy minden kérdésnél van legalább egy hülye

2009. nov. 23. 17:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát én kiskoromban utáltam rajzolni.... egyszerűen ha odakötöztek a székhez és a kezembe ceruzát pillanatragaztóztak, akkor is találtam olyat ami jobban érdekel... Mondjuk kicsinek mindig lónak képzeltem magam meg oroszlánnak XD aztán kinőttem.... gyenge voltam rajzból, nagyon egészen 8. ig... akkor valahogy megváltozott a dolog és elkezdtem foglalkozni a rajzzal néztem tutorialokat interneten, én is próbálkoztam a másolással... aztán egy idő múlva kialakult hogy saját képzeletből is tudtam sárkányt rajzolni... Itt azért javítanék, mert ma sem sikerülnek olyanra, mint ahogy a fejemben elképzelem :D de küldök egy linket hogy megnézhesd:D [link] az egyik ismerősöm megkért, hogy rajzoljam le neki Malygos-t és Sindragosát, amikor még minden rendben ment és mikor Maly esze még a helyén volt és ilyen lett előle... azt hiszem kb 3 napba telt.... :) de a galériámban ott van fekete fehéren is, a színezést nem én csináltam hanem az egyik legjobb barátnőm :) Hát remélem hogy segítettem valamennyit :)
2010. nov. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!