Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Figyelem ez a kérdés NEM...

Figyelem ez a kérdés NEM FIÚKNAK SZÓL! Lányok! Nem tudtok mondani olyan dolgokat mondani amik feldobnának egy blogot? Eddig jó sok látogatónk volt, de most eléggé megfogyatkoztunk. Vagy tudnátok reklámozni esetleg?

Figyelt kérdés
Ez az 1. blogunk és izgulunk miatta(a blog címét csak majd amikor már lesz válaszoló akkor adom meg)amúgy lécci ne fiúknak reklámozzátok

2013. okt. 28. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
osszátok meg pl. facebookon sok blogos csoport van ott is...oldal címét küldhetitek:))
2013. okt. 29. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bocsi, nem értek nagyon a facebookhoz. Elmagyaráznátok, hogy kell?
2013. okt. 29. 07:32
 3/4 edemmester ***** válasza:
Igen, a facebookos ötlettel egyet kell hogy értsem. Valamint lehet csinálni neki facebook oldalt, a bejegyzések aljára lehet tenni FB like gombot, stb. Ha jó a tartalom, akkor előbb-utóbb rá fognak találni. Nagyjából milyen témájú a blog? Valami történet? Divat? Vagy mivel foglalkozik? Ha megnézed, történetekkel és divattal sok blog foglalkozik. Ha találsz egy nagyobb látogatottságút, akkor esetleg írhatsz hozzá valami véleményt kommentben aminek a végén linkeled a blogod, stb. Akadnak azért egész igényes blogok, és azoknak az olvasóit lehet hogy pont érdekli a te munkád. Ki tudja. Én is olvasok sok csajos blogot. És bunkó is vagyok ráadásul hogy ötleteket adok, mert fiú vagyok :P
2013. okt. 29. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A blogunk szépségtippekkel, divattippekkel és más tini tanácsokkal foglalkozik.
2013. okt. 30. 19:14

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!