Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Kindle Paperwhite ebook...

Kindle Paperwhite ebook olvasót lehet kapni ismertebb áruházakban (Media Markt, Extreme Digital stb) is, vagy csak rendelhető?

Figyelt kérdés

Nézelődtem az interneten és csak webáruházakban láttam.


Előre is köszönöm a válaszokat.



2013. okt. 25. 15:23
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem Media Marktban simán kapható.
2013. okt. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor elmegyek és megnézem :)
2013. okt. 25. 16:33
 3/8 anonim ***** válasza:
46%
Media Markt-ban és Edigitalban is csak Kindle 5 van. Én is még csak webáruházakban találkoztam paperwhite-tal. Biztos lesz majd később ismertebb áruházakban is, de szerintem ez még túl drága az ő kínálatukhoz.
2013. okt. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm :)
2013. okt. 25. 20:29
 5/8 anonim ***** válasza:
Lehet kapni Media Marktban. Én pl. a székesfehérváriban is találtam, ami nem olyan hatalmas áruház. :D
2013. okt. 26. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
51%
media marktban (mintha többet is láttam volna)
2013. okt. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
46%

Most már én is láttam Media Markt-ban, szóval akkor van.


(Én vagyok a 3. számú válaszoló, jól le is lettem értékelve, amit csak azért nem értek, mert szerintem én vagyok az egyetlen a válaszadók közül, aki ténylegesen kereste is a boltokban, mivel én is tervezem a vásárlását, de múlt héten például még csak kindle 5 volt a boltokban).

2013. nov. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a valaszt!

En nem ertekeltelek le, sot, senkivel sem tettem, mert normalis valaszok erkeztek. :)

2013. nov. 3. 18:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!