Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tudtok jó kis helyet vagy...

Tudtok jó kis helyet vagy programot (BP)?

Figyelt kérdés

November egyik hétvégéjén szeretnénk majd menni Budapestre a párommal kicsit kiruccanni, amolyan romantikus hétvégét tervezünk. :) Nem igazán találtam semmi érdekes programot egyik hétvégére sem, valaki tudna ajánlani?

Vagy esetleg valami jó helyet, ami nem túl drága azért? Nem feltétlenül "bulihelyre" gondolok, lehetnek kis eldugott különleges kávézók vagy akármi :) Olyan programot szeretnék kitalálni, amivel kellemesen töltjük el a napot! Előre is köszönöm a tippeket! :) 21/L



2013. okt. 25. 13:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Állatkert.
2013. okt. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az tényleg jó, viszont tavaly voltunk ott :/
2013. okt. 25. 13:45
 3/4 anonim válasza:

Mi szeretjük a Sirius teázót, jó kis elbújós, hangulatos hely (menjetek be a szekrényen meg a tükörfolyosón át a belső helyiségbe :) és nem is drága. Ha cicabarátok vagytok, akkor élveznétek a Cat Cafét is, ott macskák szaladgálnak körülöttetek, őket lehet simogatni, játszani velük, míg teáztok, kávéztok. Ha kirándulni akartok, akkor szerintem érdemes libegőzni egyet a János-hegyi kilátóhoz, vagy menjetek a Kopaszi gáthoz, az is szép kis hely. Programnak szerintem most nagyon jó a Capa kiállítás, ha érdekelnek benneteket a fotói, én voltam és szerintem zseniális. Különleges és megragadó élmény a Láthatatlan Kiállítás, ha van rá lehetőségetek, ne hagyjátok ki.

Ha fogékonyak vagytok egy kis játékra, akkor vannak ilyen kijutós-nyomozós-megoldós izgalmas élő szereplős, szabadulós játékok akár két főnek is, ezek általában fél-egy órásak. Az áruk sok helyen elég magas, de lehet találni olcsóbbakat is, sőt, általában kupon is szerezhető rájuk, úgy már teljesen korrekt pénzért próbálhatjátok ki őket.

Akkor ha édesszájúak vagytok, ott a Csokoládé múzeum, ahol különböző csokoládé-túrák vannak, de ha a pénztárcátok engedi, mindenképpen látogassatok el a Sugar Shopba, nem semmi élmény és látvány vár majd benneteket.

Ha kicsit kimerészkedtek, mondjuk Budatétényig, akkor gyönyörű a Nagytétényi Kastélymúzeum, vagy beugorhattok a Camponába a Csodák Palotájába, mi nagyon szeretjük!

De a legegyszerűbb megoldások néha a legjobbak: egy séta az őszi színekbe öltözött Margit-szigeten, vagy egy kirándulás a Gellért-hegyre ahonnan szép kilátásotok lesz a fővárosra.

2013. okt. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!! :) A Cat Cafe-t egyébként már tervezzük régóta, csak elég nehéz bejutni, legalábbis még nyáron sorban álltak az ajtó előtt elég sokan hogy be tudjanak jutni :/

De a teázó nagyon érdekesnek tűnik, köszönöm még egyszer az ötleteket! :)

2013. okt. 26. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!