Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tippek Halloweenra?

Tippek Halloweenra?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy van százezer ilyen kérdés, de nem találtam kedvemre való ötleteket. Szóval, otthon négyen leszünk és valami tippeket várok, miket csinálhatnánk. Szellemidézés -> kilőve. Nem kell, hogy háborgassuk a halottakat szórakozásból. Az megvan, hogy horrorfilm nézés és házról-házra járás, de ismertek egyéb elfoglaltságokat/játékokat? 14/L

2013. okt. 18. 15:46
 1/6 anonim ***** válasza:
2013. okt. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tök faragás
2013. okt. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
24%

Halloween nem létezik.

Ilyen ünnep nincs.Nálunk Halottak napja van!

2013. okt. 20. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De én tini vagyok és szeretnék bulizni. Te vedd úgy, hogy nincs, de ne próbáld velem is elhitetni. Mindenki úgy ünnepel, ahogy akar. ;)
2013. okt. 20. 16:35
 5/6 anonim ***** válasza:

14 vagyok :P

Ez olyan mint a Valentin nap...szerintem az egy név és nem ünnep..ezt se értem miért kell ünnepelni..ha van barátnőd vele mindennap különlegesen kell bánni nem csak "Valentin napkor"...ja hogy te Halottak napjakor ünnepelsz...de mire?Arra hogy meghaltak?

LoL

2013. okt. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A Valentin napot én se szeretem.. De a halottak napja és a Halloween két külön dolog. A Halloweent az amerikaiak találták ki, ugyanis nekik nincs hagyományos ünnepük. Én szeretem Amerikát, szeretek bulizni ettől fogván ünneplem. 31.-én Halloween, másnap pedig emlékezés a halottakra. Nem nagy ördöngősség.
2013. okt. 20. 17:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!