Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit jelent, mire mondják hogy...

Mit jelent, mire mondják hogy 10 pont a griffendélnek?

Figyelt kérdés
2013. okt. 12. 11:26
 1/3 anonim ***** válasza:
A Harry Potterben van egy kviddics nevű játék. Olyasmi, mint a foci. A Griffendél az egyik csapat. 10 pont a griffendélnek: Épp gólt szereztek, ami 10 pontot ér.
2013. okt. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De pl. neten mire használják? Láttam már ilyen fél meztelen képek alatt vagy ha valami látszódott, s ilyenek.
2013. okt. 12. 14:10
 3/3 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy régi, de megválaszolom :D

Az előttem lévő rosszul magyarázta. A pontok jelenesetben mást jelentenek. A Harry Potter világában lévő Roxfort Varázsló- és Boszorkány-képző Szakiskolában a diákokat házakra osztják. 4 ilyen ház van ezek egyike a Griffendél, és mint a másik 3 ház, ez a ház is nagy múltra tekint vissza és az alapítója nevét viseli. A házakba belső tulajdonságuk alapján kerülnek a tanulók. Minden háznak saját klubbhelysége, vezető tanára, és egyenruhája van. A diákokat jegyek helyett előszeretettel értékelik pontokkal. A tanárok adhatnak pontlevonást is. Év végén összesítik, hogy melyik ház gyűjtötte a legtöbb pontot. Ez elég nagy verseny a tanulók között. A pont osztás elterjedt mém a neten. A lenge öltözetű hölgy, akit láttál valószínűleg Emma Watson, aki Hermione Granger.t alakította a regények film feldolgozásaiban. Hermione Griffendéles. Szóval ebben az esetben HP-s stílusban dicsérték meg Watson szépségét :D

2019. jún. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!