Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Elmenjek egyedül a decemberi...

Elmenjek egyedül a decemberi PlayIT-re?

Figyelt kérdés

Nah szóval megkérdeztem pár haverom, és senkit sem érdekel, senki sem akar eljönni velem. Pedig sztem a legtöbben 4-5 fős csoportokban fognak menni, mert úgy az igazi. És hát már vettem egy deluxe jegyet 4k-ért mert azt hittem hogy legalább 2-en jönnek. Elmenjek egyedül? Nem lesz ciki?


12/F


2013. szept. 26. 19:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, csak legyél nyitott, nyugodtan szóba elegyedhetsz másokkal is (pl. ha "lazább" játékot próbálgatnak, ahova nem kell nagy koncentráció, odamehetsz megkérdezni hogy tetszik nekik...vagy egy sorban álláskor, hogy ez-e neki az első, stb.)


Ez a második alkalom, hogy egyedül megyek, egyszerűen a köreimben nem érdekel senkit a dolog. Igaz idősebb is vagyok.

2013. szept. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"ez-e neki az első"


Pontosabban hogy most van-e itt először. :DD

2013. szept. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!