Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Elmerjünk mennyi egy ilyen...

Elmerjünk mennyi egy ilyen buliba?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki tetszik és én is neki, többször kavartunk is már de most ez valami egészen más.. szerelem?! A fiú elköltözött Pestre a foci miatt szóval nagyon keveset tudunk már találkozni, de attól függetlenül mindennap beszélünk.. és most szerveznek egy bulit (a focicsapat) és meghívtak engem és a 2 barátnőm.. rajtunk kívül még lesz 3-4 lány és 10-15 fiú.. elmenjünk? 17 évesek vagyunk.
2013. szept. 22. 16:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Heló!


Háááát. Az a baj iylenkor, hogy nem elhet tudni, mi lesz. Lehet, hogy tök jól érzitek majd magatokat, szuper buli lesz, mindenki jófej... De mi van akkor, ha berúgnak, rátok másznak...?


Vagy elmentek, és ha olyan a helyzet, leléptek, némi indoklás kíséretében. Talán ez a legésszerűbb megoldás.

2013. szept. 22. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
a probléma az hogy 3szor megy a vonat fel pestre szóval nem tudunk csak úgy hazajönni, tehát ha mennénk akkor ott aludnánk az egyik fiúnál.
2013. szept. 22. 17:05
 3/3 anonim ***** válasza:
Hmmm... Akkor meg főleg neces lenne, ha csa 3-4 lányl enne összese, veletek együtt... Szerintem az lenen a legjob, ha máskor mennél fel, és a sráccal meg mondjuk pár haverjával - vagy csak vele - találkoznál/találkoznátok, és nem egy focicsapatnyi emberrel. Azt mondod lehet, hogy szerelem, akkor meg főleg ez lenne a jó - szerintem.
2013. szept. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!