Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Diszkókban mennyire ellenőrzik...

Diszkókban mennyire ellenőrzik a személyiket?

Figyelt kérdés
Ami nem ilyen nagyon híres, pesti diszkó, ott ha kisminkelem magam úgy, hogy kicsivel idősebbnek nézzek ki akkor beengednek? Akikkel megyek mind 23-25 évesek, én 15 és fél vagyok, de nagyon szeretnék menni. Inni nem innék, maximum egy kicsit előtte. (légyszi ne nézzetek bulizós k****nak, életemben egyszer ittam, akkor is keveset, és most mennék először bulizni..)
2013. szept. 2. 18:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát szilveszterkor haveromat beengedték. Ő is 15 volt még akkor, de nagyon teperni kellett a biztonsági őrnél, meg ismertük is, jó fej, mondtuk, hogy vigyázunk a gyerekre ne féltse már. Úgyhogy beengedte, én kimentem szívni egy cigit, mire visszaértem a gyerek már olyan szintem beborozott, hogy jött hozzám holt sápadtan, hogy vigyem a wc-re mert hányni fog. Út közben összehányta a lépcsőfordulót, de szerencsére senki lényeges nem látta, így jobb híján a kiérkező biztonságiak ráfogták valami részeg pi*csára az egészet.
2013. szept. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
xD érdekes történet :) én nem úgy ismerem magam, hogy hányásig innék,maximum néhány pohár, csak hogy az ember lábába jobban benne legyen a bugi :DD
2013. szept. 3. 15:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!