Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az István a...

Mi a véleményetek az István a király című rockopera átdolgozásáról?

Figyelt kérdés
2013. aug. 21. 16:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
53%
Egyértelműen az eredeti mű meggyalázása...
2013. aug. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%
Én nem láttam, nem nagyon érdekel az ilyesmi, viszont rengeteg kritikát, kommentet olvastam róla. Nekem ezek alapján az a véleményem alakult ki, hogy ez egy zeneileg, az éneklést tekintve gyengén kivitelezett darab, ami azt a célt szolgálta, hogy Alföldi didaktikus formában elmondhasson egy pár közhelyes üzenetet (unja a politikát, mindenki megalkuvó stb.) Összességében egy nem túl jól sikerült, izzadtságszagú erőlködésnek tűnik, ami persze egy Alföldiben hinni akaró, fanatikus csoportnak bejön.
2013. aug. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez miért a politika, és nem a Kultúra rovatban van?


(És már csak remélni merem, hogy csak olyanok írnak, akik valóban látták a darabot, és nem csak a neten olvastak róla kritikát. Én pénteken nézem meg élőben, az alapján merek mondani bármit is)

2013. aug. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nekem a 2003-as tetszett legjobban, megnéztem az átdolgozást (fület befogva), iszonyatos lett, van, amit NEM szabadna megváltoztatni
2013. aug. 21. 16:59
 5/11 Dick Esmen válasza:
72%
Jó szar volt.
2013. aug. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
Jó vagy rossz lényegtelen, ez szubjektív dolog kinek jó kinek rossz a darab. A rendező a célját maximálisan elérte, ami nektek fel sem tűnik, miszerint beszélnek róla az emberek. A cél ez volt, hogy gondolkodásra bírja a csordaszellemű néptömegeket. Ezt a célt tagadhatatlanul elérte. Nekem személy szerint volt ami tetszett, volt ami nem, de az áthallások, párhuzam a mai korral nekem átjött.
2013. aug. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Ozmium42 ***** válasza:
73%
Egy súlyos érték- és identitásválságban szenvedő, a "náci" magyaroktól vérig sértett, pocsék rendező bosszúja.
2013. aug. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
62%
Én jobban megrendeztem volna.
2013. aug. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Remélem, jövőre újra az eredetit játszák e
2013. aug. 21. 17:28
 10/11 anonim válasza:
85%
Nekem nagy élmény volt még azzal együtt is, hogy Stohl Buci nem tud énekelni :)
2013. aug. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!