Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Romantikus programok?

Romantikus programok?

Figyelt kérdés

Olyan romantikus programokra lennék kíváncsi amiket ti is szeretnétek, vagy csináltok is a párotokkal.

Igazából, az én barátom és családja anyagi helyzete miatt nem tudunk drága, és romantikus helyekre menni, így marad a csak romantikus. Ti mit ajánlotok, ami ingyen van, vagy legalább is olcsó?

Pl.

- csillagos ég nézése a szabadban

- naplemente nézés a tóparton

- séta az éjszaka közepén

...még ötletek?



2013. aug. 8. 16:00
 1/6 anonim válasza:
100%

- Séta (Tópart, erdő, park, arborétum, csendes nyugodt helyeken, estefelé, vagy éjjel. Attól függően hol éltek.)


- Csillaghullás (Augusztus a csillaghullás időszaka, feküdjetek ki egy plédre egy nyugodt helyen éjjel, bújjatok össze és keressetek az égen hulló csillagot, aztán lehet kívánni.)


- Camping, sátorozás. (Szintén nem drága program ha ügyesek vagytok, együtt a természetben.)


- Tábortüzezés. (Ezt akár a sátorozáshoz is írhattam volna, de nem feltétlenül függ össze vele. tábortűz mellett összebújni, beszélgetni, borozgatni bármi... Nagyon hangulatos tud lenni.)


- Vacsora (Kevésbé költségesebb ha mondjuk te magad főzöl valamit és együtt töltötök otthon egy kellemes estét. Adjátok meg a módját, gyertyák, zene, illatosító stb)


- Együtt fürdés (Kád, medence, gyertyák, zene, pezsgő...)


- Film (Közös megegyezés alapján választott film, összebújás, stb... elcsépeltnek tűnhet, viszont JÓ. :) )


- Masszázs (Hálószobát varázsold el, gyertyák, lágy zene stb.. Vegyél masszázsolajat és kényeztessétek egymást. Nemfeltétlenül a csábításon van a hangsúly, hanem a kényeztetésen, érintésen.)


- Hajó út a Dunán. (Ha Pesti vagy környéki vagy, van egy nagyon szép útvonal, Vigadó tér- Visegrád- Esztergom között, teljesen megfizethető áron. Egy élményért megéri! De akkár lehet hajókázni a Balatonon vagy más helyeken is. Nem olyan drága, mint azt az ember gondolná.)


- Túra (Tervezzetek egy napos kirándulást. Keressetek olyan helyet ahova szívesen mennétek el. Nem tudom hol éltek, így nem tudok ötletet adni hova menjetek. Ha megírod, szívesen írok ötleteket, ha tudok.)


- Tánc ( Menjetek el táncolni. NE heringpartyba. Társastánc jó buli lehet. Vagy akár tegyetek be otthon egy jó Cd-t és táncra fel!)


- Fesztivál/ Koncert (Free feszteket nem igazán ajánlom, de egy egy koncert erejéig nem vészes. Nyár van, tombol a koncertek és a fesztiválok időszaka. szórakozzatok egyet!)


- Bowling (Jó együtt töltés, főleg ha kicsit ügyetlenkedtek. Nevessétek ki magatok, lehet picit versengeni, esetleg a győztes, kitalálhat valami "bűntetést" a vesztesnek. )


- Cukrászda ( Menjetek el fagyizni, sütizni, vannak kifejezett csoki boltok, lepjétek meg egymást egy egy aprósággal)


- Éjszakai fürdőzés (Romantikusabb mint nappal, éjjel minden az... )


- Főzzetek együtt! (Valami egyszerű étel is megteszi amit együtt elkészíthettek, akár süti. )


- Fényképezzetek (Járjátok be a környéket, csináljatok úgy mintha most lennétek ott előszőr, fényképezzétek egymást, ill együtt magatokat. Vidáman! Visszanézve jókat fogtok nevetni rajta! )


- Rajzoljátok le egymást ( Akár emlékezetből, akár egymást vizsgálgatva. Érdekes eredmények születhetnek.)


- Bringa ( Nem csak a testnek tesz jót a mozgás, de jó kirándulásokat lehet vele szervezni, ha más nem menjetek el bringóhintózni!)


...


Remélem segíthettem. :)

2013. aug. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Úristen, nagyon szépen köszönöm ezt a sok jó ötletet. Igazából a hajó út, a Balaton és a hasonlók kiesnek,mert messze vagyunk Pesttől, és a Balatontól is. De nagyon sok jó ötletet írtál. Azt hiszem most már, be táblázzuk az augusztust. Ment a zöld kéz, a sok jó tippért.:)
2013. aug. 8. 19:05
 3/6 anonim válasza:
Örülök hogy segíthettem. Igyekeztem zömében "olcsó" dolgokat írni. De az egész lényege, bármit is csináltok, azt együtt tegyék. :)
2013. aug. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, ebben igazad van. Holnap már megyünk is az első közös programra, amit te ajánlottál :)
2013. aug. 9. 18:33
 5/6 anonim válasza:
Megkérdezhetem melyiket választottátok? :)
2013. aug. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Séta, tóparton..ott megnézzük a naplementét is, és a csillaghullást is egész éjjel szemmel tartjuk..:)
2013. aug. 9. 19:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!