Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tudnátok ilyen blogot linkelni...

Tudnátok ilyen blogot linkelni? [1D]

Figyelt kérdés

Hallottam egy blogról, amiben rokonok voltak a szereplők, de összejöttek... Szerintem ez nagyon nem sablonos, és szeretnék ilyeneket olvasni. Tudom, hogy morbid és undorító, de sokkal jobb, mint a tipikus "valamicsodafolytánlondonbakerülökaholtalálkozomafiúkkalszerelmesleszekharrybedeőmegcsalmajdösszejövökegymásiktaggalésboldoganélemazéletem" sztorik. Semmi bajom velük, csak már kezdem unni. Ez legalább izgalmas...


#egyébként a blog, amit említettem az I need you! címet kapta, de még keresem, mert nagyon szívesen elolvasnám.


#ha tudtok linkelni más (nem sablonos) blogokat (szigorúan 1D, lehet sipperek szüleménye is) szívesen olvasok, és van egy olyan jó szokásom, hogy nem megyek el komi nélkül. :D



2013. aug. 8. 13:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
nekem van egy blogom, Niall-fanfic és bár angol, szerintem olvasható :D amúgy próbálom nem sablonosra csinálni, remélhetoleg sikerül :p lovestoryhu.blogspot.com
2013. aug. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Itt egy blog, ami most kezdődött, de naponta jönnek részek. Nekem tetszik (Liam a főszereplő, aki még gimis. Van egy legjobb barátja, akibe beleszeretett, de viszonzatlan, majd a lány szerelmes lesz és elhanyagolja Liam-et...eddig itt tart a sztori)

[link]

2013. aug. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
[link] [link] [link] Szent biztos,hogy egyikhez sem olvastál még hasonlót,mert mindig csak egyedieket írok,ha lehet ezt így fogalmazni:-) köszönöm a figyelmet,jó olvasgatást!x
2013. okt. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!