Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi van ha annyira megijesztek...

Mi van ha annyira megijesztek valakit hogy szívrohamot kap?

Figyelt kérdés
van ilyen? mennyire gyakori? akkor én gyilkos vagyok, ha meghal ezért?
2013. aug. 7. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Jogilag felelős vagy, és ezért gondatlanságból elkövetett emberölésért is vádat emelhetnek ellened, úgyhogy igen, ha úgyvesszük gyilkos lennél. Amúgy én eddig csak legándákat hallottam ilyenről, semmi megbízhatót, és biztosat nem. De nyilván létezhet ilyen.
2013. aug. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem baromi ritka az ilyen jellegű, "megijesztés" által előidézett szívroham (biztosan van, de nem hallottam még ilyen esetről városi legendákat leszámítva).

Amennyiben szántszándékkal riogattad az illetőt, és pláne, ha tudomásában voltál, hogy beteg (egészségesekkel nem hiszem hogy megesik ilyen), akkor terhelhet téged a felelősség.


Ha a haveri körrel leültök nálatok egy horrorfilmet nézni, és valaki szívrohamot kap közben (megintcsak, sose hallottam ilyenről) akkor nem hinném, hogy felelősségre vonható lennél.

2013. aug. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én olyan sztoriitt hallottam,h volt egy tetszhalott ..akit el akartak temetni..az felkelt...és annyira megijedt,hogy meghalt(igazából)
2013. aug. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!