Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy tetszik nektek ez az oldal?

Hogy tetszik nektek ez az oldal?

Figyelt kérdés

Nem rég indítottam ezt az oldalt, így néhány menüpont még hiányos ugyan, de kíváncsi vagyok rá, ti mit szóltok hozzá? Külsőre milyen? Tartalmilag nyilván még bővülni fog, de arra is kíváncsi lennék, hogy az oldal témája mennyire érdekes, mit kéne még javítanom rajta, mi az, amit még tehetnék rá, ami esetleg még érdekes lehetne? (gondolok itt idézetekre, ilyesmire).:)



Előre is köszönöm az építő jellegű kritikákat!


[link]


2013. aug. 4. 14:13
 1/2 anonim válasza:

Egyáltalán nem rossz, sőt elég jó!:) Bocsi, lehet én vagyok a hülye vagy valami, de nem igazán érzem hogy miről szól:) szerintem ezeken kéne még majd javítani:

1.A "zenék", és a "fanfictions" nevezetű menüpontban még nincs semmi, viszont a többi nagyon jó rajta, gondolok itt a film-sorozat-könyvajánlóra :) Így tovább!:)

2013. aug. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen, ezért is írtam, hogy némelyik még hiányos, de ezekbe a menüpontokba is ajánlók fognak kerülni :)

Igazából csak ilyen ajánlókról szólna az oldal, meg arról a pár sztoriról, amiket én írok, csak nem vagyok sokat gépközelben így a nyáron, ezért halad ilyen lassacskán.:) Tehát a külsejével nincsen gond? Írásmóddal sem? Helyesírási hibát sem láttál benne?

Köszönöm amúgy a választ, ment a zöld!

2013. aug. 4. 14:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!