Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » GoodLike vagy Herby?

GoodLike vagy Herby?

Figyelt kérdés
Ki melyikőjüket szereti jobban?

2013. aug. 1. 18:16
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
43%
GoodLike!!
2013. aug. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
45%
mind2
2013. aug. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
52%
Herby
2013. aug. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
52%
Herby
2013. aug. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 ismeros válasza:
64%
egyik se
2013. aug. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
62%
freddyD mivel ez a 2 sz@r...
2013. aug. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
33%
Egyik se ezek csak szégyenítik az országot!
2013. aug. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
7%

azok nézik akik tudatlanok/éretlenek/sérültek vagy még talán azok akik tudnak még lejjebb mutogatni a szereplökre!

2. veszélyebb, rosszabb!


Aszerint élj, ami szerint gondolkozol, máskülönben, -idővel- aszerint fogsz gondolkozni, ami szerint élsz!!!

2013. aug. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 Peggikee válasza:
51%
Egyértelműen GoodLike!!!!!!!! a legjobb
2013. aug. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
60%

Hát valóban akiben van egy csepp értelem is nem ilyenekel tölti a szabadidejét. Goodlike/Herby mind kettő a fiatal butitható népet használja fell nézzőtábornak. Akik fogékonyak a hülyeségre szerintem a vellem egykorú srácok akik 20 évesen már nem ezzel töltik (Baxák) el az idelyüket.

FreddyD az egyetlen akire fel vagyok iratkozta néha megnézzem ha van ídőm de azokon a videókon jókat nevettek! :) Szóval egy 12-14 éves akinek 0 élettapasztalata van azok buknak az ilyenk videósokra. Ugy nyelik a szövegek mint a kacsak a nokkedlit. Én is néztem tavaly Herby-t egy kicsit de meguntam, folyton szenved valamit. Bunkó is , akkartam vele közös videót és választ se kaptam. Nekem is van szorongásom (Xanax,frontin,rivotril) Minden fajta gyógyszert szedtem már rá , még se nyavajgok mint egy kislány. Herby Rohama bizonyos esetekben tör rá, én ha itthon vagyok is rám tör ! Na mindegy nem akkarok személyeskedni! Aki érti miről beszélek , az tudja miről van szó. Aki nem az meg majd lepontozz , hogy hogy mertem egy 2 netharcos gyerekket leszólni.

2013. szept. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!