Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi az értelme ennek a jelnek?

Mi az értelme ennek a jelnek?

Figyelt kérdés
[link] mostanában mindenki ezt mutogatja és kiröhögnek mikor belenézek mért mi az értelme ? (bocsi a képért csak ezt találtam)
2013. júl. 30. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Mostanában már ez ritka, ilyen régi hülye beugratás.


Ha be tudod a kört úgy mutatni valakinek, hogy:

-nem nyomod a szeme elé

-a válla alatt van a kör amit mutatsz


akkor megütheted az illetőt.


Másik változata, hogy megkérdezed, hogy 10 kicsit vagy 1 nagyot kér, aztán leosztod neki. Általában vállra adják az ütést.


A kört szabályosan úgy kell mutatni, hogy a mutató és hüvelyk ujjunkkal kiformázzuk a karikát, a másik 3 ujjat pedig elemeljük. Ha ezt a szabályos karikát valaki "kiszúrja" (átdugja rajta az ujját úgy, hogy te nem csippented össze), akkor ő üthet meg téged.


Ha viszont egy fonnyadt kört szúr ki (ugyanaz, mint a szabályos, csak a mutató ujj helyett a középsőt használod), akkor te ütheted meg őt.


Ha egy fonnyadt körbe belenéznek, semmi nem történik.

2013. júl. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

oké ezt értem. Csak ez a kép egy ilyen szöveg alatt volt: A "Barátnőmmel mikor helyes pasit látunk"

Nem nagyon illik ez az ütögetős cucc ide mert én egy helyes pasit nem akarnék megütni :)

2013. júl. 31. 18:02
 3/4 A kérdező kommentje:
Egyébként köszi a válaszodat :) megtudtam egy új dolgot :D
2013. júl. 31. 18:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor a hivatalos jelentésre céloz, a kiválót vagy a tökéletest szokták így jelezni.
2013. júl. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!