Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Akik szoktak visual kei...

Akik szoktak visual kei stíllusban vagy jrockereket cosplayelni azok hogyan csinálják?

Figyelt kérdés
Segítséget kérnék. Nagyon szeretnék visual kei ruhákat hordani, de magyarországon nincs, ebay-ről drága. Varratni meg, szintén. Azt a megoldást találltam ki hogy saját kezűleg készítenék kiegészítőket és ruhadarabokat, vagy régi ruhéim dobnám-alakítanám át. De hogyan? Akik csináltak már ilyet tudnának pár tutorialt leírni vagy mutatni esetleg tippeket és tanácsokat adni? Haj-ruha-kiegészítő téren. ELőre is köszönöm!

2013. júl. 20. 09:05
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Nem understandelom a questionödet.
2013. júl. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
opsz elfelejtettem kiírni hogy csak értelmes választ kérek
2013. júl. 20. 13:46
 3/5 anonim ***** válasza:

ezt kicsit érthetőbben is leírhatnád!:D

nem értek ehhez nagyon, de Cosplay ha pl. Ezio-nak (AC2) beöltözök, nem?

Ha rockernek "beöltözöl", az nem cosplay... meg rockernek nem lehet beöltözni... az egy életstílus... én is Rocker vagyok, már csak tudom.

Magyarázd el érthetőbben is légyszíves!

Ui.: az első azt írta, hogy nem érti a kérdést.

2013. júl. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha visual keies ruhákba beöltözöl az nem cosplay, de ha egy adott jrockernek (pl. Mana-sama Malice Mizeres korszakában [link] ) öltözöl be, az már bőven van olyan cosplay, mintha Ezionak öltöznél be.


A kérdésedre válaszolva nem hinném, hogy olcsóbban jönne ki a dolog, ha te csinálnád, bár akkor lesz az igazi. Keresd fel facebookon h.Yue-t (Topichan) ő Teru cosplayes és magának varrja a cosplayeit, szerintem szívesen segítene.

2013. júl. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat

hát végülis így visszaolvasva tényleg hülyén értelmezhető a kérdésem :/

igen léynegében én is rocker vagyok, de visual kei ruhákat szeretnék hordani. És magamnak készíteném, és hogyan lehetne. Pár DIY tutorial ötletet szerettem volna xD meg vannak olyanok akik anime conon egy adott jrockernek öltöznek..hogy a ruhát-kiegészítőket hogyan csinálják. Kicsit részletesen érdekelne. mert láttam az ilyen tipikus VK nadrágokat is hogy saját kezüleg meg feldobják. értem de nem hogy hogyan... jó magyarázkodni nem tudok xD

2013. júl. 23. 19:35

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!