Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Jó sisak kamera?

Jó sisak kamera?

Figyelt kérdés
olyan sisak kamerát keresek aminek nagy a látószöge! kb 160-170 fok! tud legalább 30 fps el venni legalább 8 megapixeles! és tud legalább HD-ba(720p) venni! és ne legyen több 50 ezer forintnál! :D végülis most csak 20 ezer forintom van erre úgyhogy nagyon örülnék ha lenne ilyen ebben az árban!

2013. júl. 15. 17:48
 1/3 anonim válasza:

720p (hd) az 1280x720 pixel (16:9 arány), amit ha összeszorzol, akkor 921600pixel jön ki. Ez "magyarosítva" azt jelenti, hogy 0.9 megapixel. Tehát most vagy 8 megapixelest akarsz (ami nincs), vagy marad a 720p hd.


(árakkal kapcsolatban nem tudok segíteni, de legalább ezt értsd meg.)

2013. júl. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi! én ebbe a pixeles dolgokba nem vagyok benne! :D az a lényeg hogy HD legyen és a jó hangzás se probléma!
2013. júl. 15. 18:52
 3/3 anonim válasza:
Nem tudom milyen áron megy, de ez most a legelterjedtebb (goprohero). Lehet csak azért, mert menő, és van olcsóbb is ilyen minőségben, de ez tudom, hogy jó cucc.
2013. júl. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!