Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi szükséges a kempingezéshez?

Mi szükséges a kempingezéshez?

Figyelt kérdés
A nyáron megyek először sátrazni, arra lennék kíváncsi mit kell oda vinni? Sátor, hálózsák már van. A hálózsák alá kell valami, pl. polifón? párna?

2013. júl. 9. 21:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Hálózsák alá a legjobb a felfújható matrac, az tuti elnyeli a talaj egyenlőtlenségét, kavicsokat, faágakat...stb. Párnát érdemes vinni, mert én már sátraztam párna nélkül, próbálkoztam összehajtogatott pulóverrel meg egyebekkel, de kínszenvedés volt.


- Mindenképpen legyen nálad (TÖBB) lámpa, lehetőleg olyan, amit belül a sátorban fel lehet akasztani!

- Vigyél kalapácsot! A cövekeket kővel is be lehet verni, de sokkal macerásabb, plusz vigyél tartalék cövekeket, mert kőbe ütközve könnyen elhajlanak.

- Érdemes beszerezni egy 12V-ról működő hűtőládát, megfelelő átalakítóval lehet használni 220V-ról is, nagy melegben jó ha van hideg üdítő, és még a romlandó ételeket sem kell azonnal elfogyasztani.

- apró szerszámok mindenképpen legyenek, bicska stb. és megfelelő hosszúságú spárga vagy vékony kötél. (Bármikor kellhet bármire, pl. rögtönzött ruhaszárító).


De hidd el, minden kempingezésnél hasznos tapasztalatokkal fogsz gazdagodni, de még a sokadik alkalommal is lesz olyan, ami kéne, de nincs nálad. Az alapokat azért érdemes bepakolni, bár ha csak nem a vadonba mész, a közelben általában minden apróság beszerezhető.

2013. júl. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!