Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Heavy Rain - Miért nyomoz...

Heavy Rain - Miért nyomoz Scott Shelby a gyilkos után?

Figyelt kérdés

SPOILER


Miért keresi Scott az Origami gyilkost, ha a végén kiderül, hogy ő maga az? Tiszta hülyeség...



2013. júl. 7. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem hülyeség, azért nyomozott, hogy ha hátrahagyott valamilyen bizonyítékot, akkor azt eltüntesse.

Ha visszagondolsz, akkor eszedbejuthat, hogy mindig elég rámenősen kérdezgette, hogy tényleg abszolút semmilyen bizonyíték nincs, és néha kiderült, hogy mondjuk van egy levél, akkor azt ő szépen eltüntette, hisz ha a rendőrség kezébe kerül akkor lehet lebukhatott volna.

Illetve senki sem gondolta volna, hogy egy gyilkos saját maga után nyomozna, tehát a gyanút is elterelte magáról. Meg tényleg jobban megtudhatta a dolgokat, hogy hogy állnak az ügyek.

2013. júl. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oh, ez tényleg logikus, ez nem esett le számomra. Mert ugye az tiszta volt, hogy elégette a végén a bizonyítékokat. Sose gondoltam volna, hogy pont Ő lesz a gyilkos, k**va nagy volt ez a játék. Neki is látok még egyszer. : )
2013. júl. 7. 21:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Én se. Nekem pont ő volt a kedvencem míg ki nem derült. Tiszta kemény legény volt az alkata és a betegsége ellenére. Akkorát csalódtam. Hihetetlen jó ez a játék!
2013. nov. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!