Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » 14 éves vagyok és milyen...

A4940825 kérdése:

14 éves vagyok és milyen programot tudnátok ajánlani nekem nyárra a barátaim mind elutaztak én nekem meg az egész nyaram szabad mert nem megyek sehova és már most unatkozom mit tudnék csinálni?

Figyelt kérdés

2013. júl. 3. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Counter strike
2013. júl. 3. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Online poker
2013. júl. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 gladibox válasza:
26%
Na figy őcsi mondok jo játékokat meg programokat :D nos mondanám is játékok: leuge of legend (ezzel 50napot is elehet birni jo játék) metinek,gates of andaron,world of warcraft,ijen jo online játékok.Film nézés nos néz filmeket tőb ora is eltelhet eltelik vele a nap családi programok:menyetek strandolni vagy menyetek ti is valahová fagyizni ijesmik én azt csinálom hogy fekszek játszom a gépen kőzben és eszem ez van xD filmek nézésére itt a filmnézésére hogy ird be:online filmek.hu ezel eltelik az időt :D online játékokal játsz és abba is szerezhetsz egy barátot akivel játszhatsz és eleszel :D én enyit tudtam segiteni ha valami baj van irj nekem űzit :D na csá
2013. júl. 4. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ez mind tök jó csak az a baj,hogy lány vagyok.:D
2013. júl. 4. 10:05
 5/6 anonim válasza:
Olvass valami jó könyvet, én pl bűnügyi regényeket olvasok mostanában.
2013. júl. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 gladibox válasza:
0%
őőő... bocsi az őcsi kifejezésért xD de ahogy montam egy lánynak is jojátékok ezek ismerd meg vagy a családal meny fagyizn,néz filmet mondom ez jo de amit montam játékok ezok is jok lehet van olyan lány aki ezeket birja probáld ki te is és lehet tetszik majd(ha ezek nem válnak be akkor BABÁZÁL xD)
2013. júl. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!