Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi ideig fog...

Szerintetek mennyi ideig fog még élni?

Figyelt kérdés

Bartos cs Istvánról lenne szó! Sok videóját láttam és szerintem nemfog sokáig élni mert sok koccintóst iszik.


Itt találtam róla az infókat: [link]


Ti mit gondoltok?



2013. jún. 29. 01:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Majd kiderül, úgy is tovább fogsz élni, és akkor megtudod.
2013. jún. 29. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én azon csodálkozom hogy egyáltalán még él. Mostanában nincsenek videói,nemtudom mi lehet vele,lehet már nem is él szegény :( aztán az is lehet hogy meggondolta magát és rehabon van,őt nem lehet kiszámitani,furcsa egy ember. Pedig régen egész jókat irt (Alulnézetbe,Sötétség rabságában,Pesszimizmus) meg 1 ideig nem ivott és akkor tök normális volt. Amúgy sztm nem teljesen igaz az amiket a videókban beszél,és lehet hogy a koccintós is vizzel van higitva,és a műanyag evés is valami trükk,biztos kihányja vagy visszaöklendezi vagy valami...külömben már nem élne sztm.
2013. jún. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Abba a sok flakonos tablettás borba szerintem pár év alatt bele lehet halni.. Bár a mőster eléggé szívós szóval x2.

Valahol sajnálom azt az embert amúgy mert attól hogy bolond néha mond jókat. Bár ahogy kinéz abba megint belelehet bolondulni. Ördögi kör. Mért te ha úgy néznél ki nem innál??!

2013. júl. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ha valamibe bele fog egyáltalán halni az szerintem nem a sok koccintós bor lesz hanem mondjuk a sok elem,fém illetve körömlakklemosó amit mostanában iszik a möster.
2013. okt. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2017 van és még mindig él 38 éves kutyabaja.Egy túlélő ez az ember max 12-15 évet fog élni még szerintem.
2017. febr. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!