Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tumblr! Aki ismer jó blogokat...

Tumblr! Aki ismer jó blogokat és akinek van blogja segítene?

Figyelt kérdés

Már pár hónapja megy a blogom igaz már teljesen más stílusú mint az elején.. 50 követőm van csak :( és már egyik se érdekel igazán mivel nem olyan stílusú az enyém mint amiket annak idején bekövettem. Most Lana Del Rey, Marina, punk rock és vagány cuccok vannak rajta nagyjából, meg ami éppen tetszik. Valaki linkelne blogokat ilyesmi stílusban (akik vissza is követnének) ?


ÉS elküldöm privibe a sajátomat ha megakarjátok nézni és véleményeznétek!



2013. jún. 22. 19:25
 1/2 anonim válasza:
Figyelj, itt nem az a lényeg, hogy hányan követnek:) Akinek tetszik a stílus úgy is bekövet, vagy talán csak nem találtak rád. Én mondjuk általában mindenkit visszakövetek, kivéve az ilyen perverz tumblisokat mert nem arra vagyok kíváncsi a dashboardomon hogy éppen mit csinál a férfi a nővel esténként..:DD Küld el a linket privátban, elmondom a véleményem és bekövetlek:)
2013. jún. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem nem ilyen stílusú a tumblim de küldd el és szívesen bekövetlek!:) (szerintem sem az a lényeg, hogy mennyi követőd legyen... ki látja?:))
2013. júl. 2. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!