Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nem tudom, mit csináljak a...

Nem tudom, mit csináljak a nyáron. Ötletek?

Figyelt kérdés

11 nap múlva tltöm a 15-öt, lány vagyok. 2 barátnőm van, a többiekkel csak osztályprogramokon szoktunk együtt lógni. Az egyikük egész nyáron büntiben lesz, nem mehet sehova, a másikuk meg elég messze lakik. Pénzem sincs, tegnap ballagásra kaptam egy tízest (összesen), ami ma ruhákra költöttem. (Muszáj volt, egyszerűen alig volt nyári ruhám.)

Szóval mit tudnék csinálni társaság és pénz hiányában? Írjatok ötleteket légyszi! Előre is köszi.



2013. jún. 15. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Vmi diákmeló mondjuk, nemigazán tudom h mik vannak de legalább elmegy az idő és lesz egy kis zséd.
2013. jún. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már gondoltam rá, de azért kéne egy B terv is, ha nem vesznek fel.
2013. jún. 15. 15:15
 3/5 anonim ***** válasza:

az, hogy a barátnőd nem mehet sehova, azt jelenti, hogy ti se mehettek át hozzá? esetleg ha mégis átmehettek, akkor lepjétek meg a másik barátnőddel, süssetek sütiket, csináljatok csajos estet.

azonkívül olvass, töltsd "hasznosan is" a nyarat. :)

2013. jún. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Azt nem tudom, hogy hozzá át lehet-e menni, majd megkérdezem. :D Hármasban nem tudunk programokat csinálni, mivel sajnos nem igazán kedvelik egymást. :/

Szeretek is, és szoktam is olvasni. Már ki is választottam 6 könyvet, amit el szeretnék olvasni azután, miután másodszorra is kiolvastam az SZJG-t. :D (jelenleg a 8-nál tartok)

2013. jún. 15. 20:39
 5/5 anonim válasza:
ismerős szitu :S
2013. aug. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!