Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Justin Bieber és Ariana...

Justin Bieber és Ariana összejöttek?

Figyelt kérdés

Mert fb.-on egy csomószor látom h "Jariana"..

És amúgy ki az az Ariana.?:Dxd



2013. jún. 2. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem jöttek össze! :) Csak vannak rajongók akik Ariana-nak meg Justin-nak is a rajongói és összehozzák őket úgymond, és azért lesz Jariana. Meg photoshoppal közös képeket csinálnak róluk, de semmi komoly. :) Ariana Grande a neve és énekesnő/színésznő. :)
2013. jún. 23. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2013. jún. 23. 13:29
 3/4 anonim válasza:

Téves válasz előző!

Ariana-nak a barátját Jai-nek hívják. Jai Brooks. A Janoskians nevű formáció tagja, akik énekelnek, a youtube-ra töltenek fel videókat a nép szórakoztatására. Nekik is úgymond összeolvasztották a nevüket, mint a sztárpároknak szokás (pl: Justin+Selena=Jelena, Eleanor+Louis=Elounor, Zayn+Perrie=Zerrie, stb..)

Ígyhát Jai+Ariana lett Jariana, akik egyébként nagyon édesek együtt:) És Ariana valóban egy színész-énekesnő. Jelnleg is dolgozik első önálló nagylemezén, és eddig a Nickelodeonon futó V, mint Viktória című sorozat Cat-jeként pengette mindennapjait, de az megszűnt így most egy másik sorozat egyik főszereplője. Remélem tudtam segíteni:)

2013. júl. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, tudom. Első vagyok. De a kérdező Justin Bieber-ről kérdezte, hogy összejöttek-e Ari-val és nem Jai Brooks-ról..:)
2013. júl. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!