Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mikor vannak kevesen a moziban?

Mikor vannak kevesen a moziban?

Figyelt kérdés
Ha kijön például egy új látványos film, amire a mozirajongók többsége elmegy, akkor mikor van az, amikor már szinte senki nem ül a teremben, viszont még megy a vetítés. Jó lenne egyszer egyes-egyedül lenni a moziteremben. Tehát arra lennék kíváncsi, hogy a premiertől számítva hány hét. Egyáltalán ki lehet ezt számolni? Van rá esély, hogy egyedül üljek a teremben? Nem tudom ti hogy vagytok vele, de engem néha az emberek nagyon zavarnak, nem tudnak viselkedni és hangosan beszélgetnek a film alatt. Ha beszélgetni akar, akkor minek ül be egy filmre? Értelmes válaszokat kérek! Köszönöm!

2013. máj. 31. 19:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerdánként, az utolsó előadáson vannak általában legkevesebben,közvetlen az új műsor váltása előtt.
2013. máj. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó hetekben már kevesen vannak a vetítéseken. Amikor már csak napi egyszer játsszák, vagy hetente egyszer akkor érdemes elmenni.
2013. jún. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Bau1981 ***** válasza:
75%
Érdemes olyan moziba menni, ahol kevesebb a "suttyó". Nekem pl a Corvin, Eurocenter és a Mom jött be ilyen téren a leginkább. Érdemes olyan mozit választani, ami nem annyira forgalmas, értsd úgy, hogy nem központi helyen áll, mint az Aréna, Allee, Westend, Mammut. Érdemes a premiertől minél távolabbi időpontban beülni egy filmre vagy a kora délutáni órákban, netán hétköznap délelőtt, amikor a kutya sem megy moziba, Gyerekfilmeknél általában a későbbi időpontok a nyerők, ezek általában este vannak. Kerüld a kedvezményes napokat és az egyéb leakciózott filmeket, a karszalagos mozis éjszakákat és a promóciós-nyerős filmeket, ezek szisztematikusan gyűjtik az alja népet. A nagyon olcsó mozi is a hangalámondásos, kukoricát két pofára zabáló, csámcsogókat csalja be a nézőtérre. A művész mozikba viszont nem járnak a dumálós egyedek, mert az ottani filmek értelmi szintjét nem érik el a szövegelősök. Nekem ez a tapasztalatom, remélem tudtam segíteni.
2015. márc. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!