Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ha unatkozok mit csináljak? 11/L

Ha unatkozok mit csináljak? 11/L

Figyelt kérdés
2013. máj. 20. 14:14
 1/5 FannaL ***** válasza:
Filmek?
2013. máj. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
én is :D
2013. máj. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
álj fejre és szard össze magad (na jó ezt inkább ne mert szaros leszel) :DDDD nemtudom,álj be a tükörbe és röhögj vagy nyird le a szőnyegedet fűnyiroval. Hogy lehet unatkozni a mai világban? Van TV,szamitogép,net...nekem 11 évesen nem is volt netem,zenét halgattam meg rajzoltam. Foglald el magad valamivel,találj magadnak 1 hobbit,pl. zenélj (én is zenélek hobbybol) vagy sportolj,legalább nem leszel túlsúlyos (vagy ha az vagy akkor lefogysz),vagy olvass a neten dolgokról amik érdekelnek,nézz vicces videókat. Vagy aludj az is jót tesz,mind1 mit csinálsz csak ne pózolj kacsapofával a neten mint a legtöbb unatkozó kis hülye mert az nagyon idegesitő és előbb utóbb a napiszaron kötnek ki az olyan képek,aztán megy a rinyálás. :D
2013. máj. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Joe Makepeace ***** válasza:

Szia! Én is sokszor unatkozok, és sokszor vagyok itt a Gyakori kérdéseken, ha gondolod amikor olyanod van írj nekem privátot! Én ugyan jóval idősebb korosztály vagyok Nálad, de teljesen megértem a fiatalok problémáját, sokan lekezelnek Titeket sajnos! Hogyha valaki "normális" akkor nem számít milyen idős szerintem... Dumálgathatunk bármiről, lazább dolgokról is, nem kell mindíg komolykodni, amúgy nekem van egész fiatal barátom is, meg idősebb korosztályból is! Szóval amikor úgy érdezed, nyugodtan írj rám!

(Volt olyan válasz, hogy állj kézen, és szard össze magad, ez nem tudom vicc volt-e, de nem értem ha valaki tanácsot kér, akkor miért kell bunkónak lenni Vele? Tehát kedves Kérdezőlány ne állj kézen, és ne kakild össze magad! Milyen hülyék léteznek... Hát a számítógép világában is lehet unatkozni!

2013. jún. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Pl nézz mesét a gépen vagy menny el szórakozni az eggyik barátnőddel. görkorizz ha van,gördeszkázz,pakolj össze,szord szét a papirokat ragd össze XD tanulj nyelvet sportolj tudok egy jó meseoldalt: meselandia.

tudok ajánlani játékokat is:



Drakensang

Metin

Metin2

Darkorbit


oldal tele játékokkal: 55555.hu

játsz a házikedvenceddel simogasd,csinálj neki helyet,kézműveskedj

találhatsz ötleteket a : keatív.hu oldalon

origamizz,

Kezdj el egy hobbit

gyakorold a helyesírást szépírást,

ha szeeted a kutyákat tudok ajánlani egy szerintem neked való mesét pl:

Egy kutya feljegyzései Gréti

transformicézz az is jó játék

menny ki sétálni menny el domboriba szüleiddel,

mennyetek el nyaralni, csinálj egy albumot tele ajzal

söpörj ki nézz magyanépmeséket!


annyi mindent lehet ám csinánlni!

2014. júl. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!